Chuck izle. Dizi ile aynı isme sahip dizinin başkarakteri beynine yüklenen bilgilerden önce son derece normal biridir. Bu bilgilerin beynine aktarımından sonra kendisini terörist, suikastçı ve bilumum kötü adamın ortasında bulan karakter ayrıca ABD hükümetinin çok gizli bilgilerine sahip biri olarak kendisini ajan olarak da görmektedir. Mizaç olarak kalpleri ısıtan bu karakter, sahip olduğu yetenekleri geliştirerek pek çok macera içinde geliştirdiği yeteneklerini test etme imkanı buluyor, tabi oldukça tehlikeli bir biçimde! Dizideki Sarah karakteri ile maceralara atılan Chuck ailesini korumak ve kurtarmanın yanı sıra sahip olduğu bilgiler yüzünden hayatında büyük değişikler de yaşayacak.

Dizi, 2007 ABD yapımı. Seyircilerine pek çok farklı duyguyu yaşatmayı başaran bu efsane dizi pek çok türe ev sahipliği yapıyor. Macera, aksiyon ve dram türlerinde olan bu dizi gerek oyuncuları ile gerekse de kamera arkasındaki ekibi ile oldukça başarılı. 2012 yılında 5. Sezon bölümleri ile final veren Chuck dizisi izle me imkanı bulamamış ve yeniden izlemek isteyenler için harika bir seçenek. Robert Duncan McNeill, Allan Kroeker ve Patrick R. Norris gibi isimler ile zengin bir yönetmen kadrosuna sahip olan dizi, ayrıca senaristleri ile oldukça zengin. Chris Fedak, Josh Schwartz ve Zev Borow gibi güçlü kalemlere sahip olan senaristlerin yazdığı dizi, fikir olarak Chris Fedak ve Josh Schwartz’ın zihninden çıkmış. Müziklerini Tim Jones’ın üstlendiği dizinin çekim yeri ise Los Angeles, California, ABD.

Chuck Full HD izle önerisi adı altında izlenecek diziler arasında yer alıyor. Zira dizide bolca aksiyon sahnesi mevcut. Dövüş sahnelerini yüksek kalitede izlemek, seyirciler aracısından çok daha faydalı olacaktır.

Dizi, yalnızca bir aksiyon dizisi değil. Ayrıca pek çok duygusal ögeyi de bünyesinde barındırıyor. Yani bu şahane yapımı izlerken pek çok duyguyu bir arada yaşayacaksınız. Yapımı izlerken pek çok duyguyu bir arada yaşamanız elbette oyuncuların kaliteleri ile de alakalı. Yapımda güzel oyuncu Yvonne Strahovski’nin yanı sıra Chuck karakteri ile Zachary Levi’de yer alıyor. 2 Primetime Emmys ödülü ve 7 tane farklı ödül ve toplamda 24 adaylığı bulunan bu dizi, sahip olduğu ödül ve adaylıkları hiç şüphesiz ki oyuncu kadrosuna da borçlu.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2007
  • Sezon Sayısı 5
  • Bölüm Sayısı 91
  • Takipçileri 4
Ortalama 60 dk. Kategori Aksiyon, Dram, Komedi, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Chuck dizisi hakkında ne dediler?

Chuck yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?