Family Guy

Aile Reisi

Family Guy izle. Family Guy dizisi, 17 sezondur devam eden, her üyesi birbirinden komik ve sorunlu bir ailenin hikayesini anlatan bir çizgi dizi.

Family Guy izle. 1999’da ekranlara gelen ve günümüze kadar kalitesinden ödün vermeyen bu çizgi dizi adult swim kategorisinin en başarılıları arasında yer alıyor.

Dizinin konusu, üç çocuklu ve bir köpekli sıradan bir Amerikan banliyö ailesinin yaşantısı gibi dursa da durum aslında hiç de öyle değil! Zira ailenin her bir ferdi başlı başına 15 sezon sürecek bir dizi konusu! Kurgusal bir kasaba olan Quahog, Rhode Island’da yaşayan bu aile her bölümde farklı bir maceranın içinde buluyor kendini. Peter Griffen (baba) pek de albenisi olmayan mavi yakalı biri. Üstelik sürekli kendi başına iş de açıyor. Louis Griffen (anne) Pewterschmidt ailesinden gelen zengin ve sosyetik bir ailenin mütevazi yaşam süren ev hanımı kızı. Kızları Maggie, çirkinliği ile alay konusu olan ve aile tarafından asla ciddiye alınmayan bir liseli. Büyük oğulları Chris ise şapşal bir ergen. Dizinin efsane olarak adlandırabileceğim karakterlerinden evin küçük oğlu Stewie hala bir bebek olsa da dünyaya hakim olmak isteyen kötücül, şirin ve bir o kadar da kültürlü ve karizmatik bir karakter. Ailenin köpeği mi? Brain, iflah olmaz bir alkolik ve çapkın! Üstelik Family Guy 17. Sezon izlemek için ana karakterlerden çok daha fazla sebebiniz var. Zira dizinin yan karakterleri de en az ana karakterler kadar komik! Örneğin Quagmire…

Komedi ve animasyon türünde yer alan bu dizi ABD yapımı. 17 sezonluk geniş bir bölüm yelpazesine sahip olan bu dizi her bir bölümü ile yaklaşık 22 dakika.

8.4 IMDB puanı ile gönüllere taht kurmuş bu çizgi dizi zaten 17 sezonluk geçmişi ile kalitesini ortaya koyuyor. Seth MacFarlane tarafından yaratılan ve FOX stüdyolarınca yayınlanan dizi, zengin bir senarist kadrosuna sahip. Aynı zamanda kaliteli seslendirmenler ile izleyiciye ayrı bir zevk veren dizi Family Guy Türkçe Altyazılı izle seçeneği ile seyredilmesi gereken diziler arasında yer alıyor. Her bir bölümün kısa olmasından sebep tek parça izle seçeneğinin daha mantıklı bir seyir şekli olduğu bu animasyon dizi, eğer hala izlemediyseniz mutlaka izlemeniz gereken diziler arasında yer alıyor. Özellikle de The Simpsons ya da South Park gibi adult swim serilerinden hoşlanıyorsanız; bizce daha fazla vakit kaybetmeyin!

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 1998
  • Sezon Sayısı 19
  • Bölüm Sayısı 358
  • Takipçileri 8
Ortalama 22 dk. Kategori Animasyon, Komedi

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Family Guy dizisi hakkında ne dediler?

Family Guy yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?