gen:LOCK izle. Hikaye, 2068’in dünyasını konu alır. Şehir şehir her bir özgür toplum zorla otokrasiye sokulur. Bu zorbalığın karşısında ise bir asgari güç vardır. Yalnızca bir grup pilot bu zorbalığı kontrol altında tutabilir. Kısaca dizi, yeni nesil devasa robotların hâkim olduğu bu dünyada, otokrasiye dur demek için eğitim almış pilotların macerasını anlatıyor.

Gelecekte geçen dizi, tüm dünyayı baskıcı ve son derece otoriter bir şekilde yönetmeyi hedefleyen ve özgür halkı dayattığı yeni rejim ile adeta tehdit eden bir güçten bahsediyor. Cesur bir grup gencin dünyayı bu korkunç kaderden kurtarmak adına sahip oldukları her şeyi riske etmelerini konu alıyor. Dizi, animasyon türünde. Animasyon türüne getirdiği aksiyon dolu ve fütüristtik bakış açısı ile izleyiciyi ekrana kitleyecek bu yapım hiç şüphesiz ki başta animasyon türü yapımlardan hoşlananları etkileyecek. Gen:LOCK dizisi izle seçeneği elbette yalnızca animasyon türü yapımlardan hoşlananlara hitap etmiyor. Dizi ayrıca bilim – kurgu ve macera türünden hoşlananların da beğeneceği türden. Her yaştan ve her zevkten kişiyi tek bir dizide yakalamayı başaran bu yapım, animasyon, macera ve bilim – kurgu türü yapımlardan hoşlananların adeta ufkunu açacak.

Dizi, 2019 yapımı, yani oldukça yeni! Bu yönü ile de oldukça cezbedici olan dizi sıkıcı olmaktan çok uzak. Dizide kullanılan son teknoloji çizgiler gerçekten de etkileyici. Özellikle dizide söz konusu olan savaş ve dövüş sahneleri animasyonun geldiği son noktayı gözler önüne serecek cinsten! Bu nedenle Gen:LOCK HD izle. Bu şekilde, başarı ile kurgulanan her kaliteli sahne, her bir muhteşem efekti ile gözler önüne serilebilir!

02 Ocak 2019 gibi yakın bir tarihte ilk gösterimini yapan yapım, tam anlamı ile Gray Haddock işi! 2012 yapımı RWBY projesi ile bilinen Gray Haddock, bu işin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlenmiş. Oyunculuk, senaristlik ve yönetmenliğin yanı sıra görsel efekt başarısı ile de ön plana çıkan Gray Haddock gerçekten de giriştiği bu ciddi işin altından başarı ile kalkmayı başarmış. Zira yapım bu kadar kısa bir sürede IMDB gibi prestijli bir dizi – film sitesinden yüksek bir puan almayı başarmış. IMDB puanı 8.4 olan dizi, her geçen gün hayranlarına bir yenisini daha ekliyor. Hatta öyle ki, şimdiye dek animasyon türündeki yapımlardan hoşlanmayan büyük bir kitleyi projeye hayran bırakmayı başarmış.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2019
  • Sezon Sayısı 1
  • Bölüm Sayısı 8
  • Takipçileri 5
Ortalama 32 dk. Kategori Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

gen:LOCK dizisi hakkında ne dediler?

gen:LOCK yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?