Hemlock Grove izle. Pennsylvania’nın sessiz ve sakin bir kasabasında keşfedilen bir ceset kasabada büyük bir yankı uyandırır. Masum bir genç kızın cesedi, kızın son derece vahşi işkencelere maruz kaldığını gözler önüne sermektedir. Cesedin bulunmasından önce küçük ve kendi halinde olan bu kasaba, şimdi cinayet soruşturması içindedir. Yapılan soruşturmalar sonucunda polis, özellikle iki şüpheli üzerine yoğunlaşır. Arkadaşlarının kurt adam olduğuna inandığı 17 yaşındaki bir roman genç olan Peter ve kasabanın sayılı zenginlerinden olan Godfrey’lerin şımarık oğlu Roman, bu iki şüpheliden başkası değildir. Soruşturma durma noktasına geldiği sıralarda birbirleri ile zıt yaşamlar süren bu iki genç, üstlerine atılı bu suçlardan sıyrılmak adına katili kendi başlarına bulmaya karar verir. Ancak bu araştırma aslında yüzleşmekten kendilerinin de korktuğu pek çok sırrı su yüzeyine çıkaracaktır.

Hemlock Grove dizisi izle elbette sen de bizim gibi korku, gizem ve gerilimi tek bir muhteşem yapımda iliklerine kadar hissetmek istiyorsan! Korku, gizem ve gerilim türünde olan dizi, bu unsurların her birini olması gerektiği dozda işlemiş ve ortaya enfes bir iş çıkarmış. Akıcı senaryosu ve muhteşem oyunculukların yanı sıra sahip olduğu eşsiz çekim açıları ile de dizi ortaya adeta bir sanat eseri çıkarmış. 2013 yılında yayınlanmaya başlanan dizi, bu nedenlerdendir ki ilk bölümden itibaren sevildi. Romandan uyarlanma bir proje olan dizi zaten bir uyarlama olması nedeni ile oldukça sağlam bir senaryoya sahipti. Yine de kitapseverlerin eleştirel bakışları ilk sezon boyu dizinin üstündeydi. Buna karşın dizi, hem izleyicilerden hem de film – dizi eleştirmenlerinden tam not almayı başardı.

Hamlock Grove HD izle ile sitemizde yer alıyor. Yani artık bu diziyi izlememeniz için hiçbir neden yok. Siz yine de bana biraz daha neden ver diyorsanız merak etmeyin, diziyi izlemek için daha çok neden var. Bunlardan biri dizinin sahip olduğu 7.2 IMDB puanı. 7 puan üzeri diziler arasında yer alan bu eşsiz Amerika Birleşik Devletleri yapımı, pek çok rakibini geride bırakmış durumda.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2013
  • Sezon Sayısı 3
  • Bölüm Sayısı 33
  • Takipçileri 0
Ortalama 60 dk. Kategori Gizem

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Hemlock Grove dizisi hakkında ne dediler?

Hemlock Grove yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?