Misfits izle. Dizi basitçe Nathan, Kelly, Simon, Alisha ve Curtis isminde 5 genci konu alıyor. 12 hafta sürecek toplum hizmetleri görevinde iken yakalandıkları bir fırtınadan sonra doğaüstü güçler kazanan bu gençler tıpkı toplum yaşayan diğer insanlar gibi ne tamamen iyi ne de tamamen kötülerdir. Diğer süper güç sahibi kişileri konu alan dizilerden farklı olarak kötülük ve suçla savaşma niyetinde olmayan bu gençlerin her biri istemeden kazandıkları bu güçten memnun değillerdir. Zira gençlerin her biri, kendilerine has pek çok sorun ile baş etmektedir.

Karakterlerin sahip olduğu süper güçler nedeni ile ilk bakışta standart bir süper kahraman dizisi gibi görünen dizi aslında öyle olmaktan çok uzak. Süper güç sahibi olma konusuna farklı bir bakış açısı getiren dizi, konuyu bambaşka bir pencereden ele alıyor ve onu günlük yaşamda olağan sorunları olan gençlere uyarlıyor. Bu bakımdan Misfits dizisi izle tavsiyesinde bulunacağımız kişiler klasik bir fantastik dizi arayışında olanlar değil. Dizinin işleyişi bilindik yapılardan çok farklı ve dizinin karakterleri kendilerini iyi güçlere ya da kötü güçlere adamış değil. Onların her biri bizim gibi; zaman zaman iyi ve zaman zaman kötü. Yaşamın doğal akışı içinde ne gerektiriyorsa onu yapmaya çalışıyorlar, elbette kendi yöntemleriyle.

Dizide mizah ögeleri söz konusu. Türü itibari ile de yalnızca fantastik değil aynı zaman da dram ve komedi. İngiltere yapımı olan ve 2009 yılında gösterime giren TV dizisi, 2013’de final verdi. Yani, uzun tatil günlerinde art arda izlenip final bölümü beklemek ile merak içinde kalmak istemeyenler için birebir!

Misfits HD kalite izle mi? Elbette! Zira dizide karakterlerin sahip olduğu süper güçlerin zevki en iyi böyle çıkar! Doğaüstü güçlerin yanı sıra dostluk teması da barındıran dizide aksiyon sahneleri de mevcut. Ancak dizi bundan çok daha fazlası…

Oldukça kaliteli bir yapım olan dizi IMDB 7 üzeri diziler kuşağında yer alıyor. 8.2 puanı ile pek çok kişinin hayranı olduğu dizi ayrıca pek çok adaylık ve ödülün de sahibi. Toplamda 7 ödül ve 26 adaylığı bulunan dizi pek çok ülkeden kendisine izleyici kitlesi oluşturmuş.

  • Ülke İngiltere
  • Yapım Yılı 2009
  • Sezon Sayısı 5
  • Bölüm Sayısı 37
  • Takipçileri 1
Ortalama 60 dk. Kategori Bilim Kurgu, Dram, Komedi

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Misfits dizisi hakkında ne dediler?

Misfits yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?