Truth Seekers izle Türkçe altyazı 2020. Paranormal olayları araştıran, önerilere göre olaylara teşrif eden bir ekibi konu edinen youtuberlardan esinlenen bir komedi dizisi.

Truth Seekers, Nick Frost, Simon Pegg, James Serafinowicz ve Nat Saunders tarafından oluşturulan 2020 komedi korku İngiliz web televizyon dizisidir. Jim Field Smith tarafından yönetilen dizinin başrollerinde Nick Frost ve Simon Pegg var. İlk iki bölüm 10 Ekim 2020'de CannesSeries Festivalinde prömiyerini yaptı, ardından 30 Ekim 2020'de Prime Video yayınlandı. 

İngilterede geçen dizide, bir grup arkadaşın sosyalmedyada öneriler üzerine araştırılması ve gizeminin çözülmesi gereken yerleri konu edinir ve oralara teşrif ederler. Kendilerince yaptıkları el yapımı basit aletlerle hayalet, cin, peri gibi şeyleri tespit edip, bunları sosyal medya üzerinden tüm takipçilerle paylaşırlar. Kaleler, köyler, eskiler evler, çiftlikler ve mahzenler gibi birçok yerleri teşrif eden paranormal ekip, bu yerlere giderken tüm gerçekliğiyle sosyal medyaya video hazırlar ve bunları meraklı izleyicileriyle buluşturur. Muhteşem bir  youtuber tarzı komedi dizisi olan komedi dizisi sizlerle.

Komedi dizisi izle 2020 yapımı YBNDizi kalitesiyle kesintisiz anı yaşa.

  • Ülke İngiltere
  • Yapım Yılı 0
  • Sezon Sayısı 1
  • Bölüm Sayısı 8
  • Takipçileri 0
Ortalama 30 dk. Kategori Komedi

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Truth Seekers dizisi hakkında ne dediler?

Truth Seekers yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?