Undateable izle. Dizi Danny Burton adında bir karakteri konu alıyor. Artık 30’lu yaşlarda olan Danny, çevresindekilerinin aksine hala bekardır. Danny’nin tüm arkadaşları ciddi birlikteliklerdeyken o hala bekardır ve bu durum ile son derece barışıktır. Dizinin başkarakteri olan Danny, esasında kadınları tavlamakta zorlanmayacak özelliklere sahip olsa da tanıştığı kadınlarla bağlılık gerektiren ilişkilere girmekte zorlanmaktadır. Danny’nin geriye kalan son bekar arkadaşı Shannon da artık evlenmek adına evden taşınır. Bunun üzerine Danny yeni bir ev arkadaşı aramaya başlar. Ev arkadaşlığı konusunda en çok umut vaat eden aday, Detroit’teki Black Eyes Bar’ın sahibi Justin’dir. Detroit’te Black Eyes adlı bir barın sahibi olan Justin ve arkadaşları kendine has özellikleri olan bir gruptur. Son derece özgüven sahibi bu grup Danny’nin hayatına nasıl bir etkide bulunacaktır?

Undateable dizisi izlemekten sıkılmayacağınız son derece eğlenceli bir dizi. Birbirinden güzel esprilerle gününüze neşe katacak dizi, sahip olduğu güçlü yan karakterlerle de oldukça ilgi çekici. Ayrıca dizide yer alan her bir oyuncu da doğal performansları ile adeta arkadaş grubunuzdan birileri haline gelecek cinsten. 2014’te gösterime giren dizi, bir Amerika Birleşik Devletleri yapımı. Toplamda 3 sezon süren ve 2016’da final veren dizi başarılı oyunculara ev sahipliği yapıyor. Chris D'Elia’yı Danny karakterinde izleyeceğiniz dizide Brent Morin Justin karakterini canlandırıyor. Ayrıca dizide Danny’nin çekici kız kardeşini canlandıracak olan Bianca Kajlich de yer alıyor. Dizinin eğlenceli müzikleri Waz ve Jamie Jackson’a ait.

Undateable dizisi izle diyeceklerimiz komedi türünden hoşlanan dizi severler. Phill Lewis, Eric Dean Seaton ve Scott Ellis’in yönetmen koltuğunda olduğu dizi ayrıca senaristleri ile de göz dolduruyor. Dizinin senarist kadrosu Adam Sztykiel, Austen Faggen ve Michael Hobert’tan oluşuyor.

ABD yapımı bu eşsiz proje, ayrıca yüksek raiting oranlarına sahip. IMDB’de 7.3 puanı ile / üzeri komedi dizileri arasında yer alan yapımın ayrıca 2 de ödül adaylığı bulunuyor. Kısacası bu yapım gerçekten de izlemeye değer!

Her bir bölümü 22 dakika süren yapım, kısa molalarınıza ilaç gibi gelecek cinsten. Toplamda 36 bölüm ile 3. Sezon bölümleri sonunda final yayınlayan dizi, sempatik karakterler ile de içinizi ısıtacak.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2014
  • Sezon Sayısı 3
  • Bölüm Sayısı 34
  • Takipçileri 0
Ortalama 30 dk. Kategori Komedi

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Undateable dizisi hakkında ne dediler?

Undateable yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?