Devam ediyor

8.5/10IMDB

Bir Başkadır, Türkiye yapımı bir Netflix dizisidir. Dizi, İstanbul'da yaşayan farklı sosyal sınıflara mensup bir grup insanın bir araya gelerek yaşadıkları olayları konu alıyor.

Dizide, bir otelde çalışan ve hayatı boyunca hayallerini ertelemiş olan Suna (Öykü Karayel) ile zengin bir ailenin kızı olan Füsun (Fatih Artman) arasındaki arkadaşlığın etrafında dönen hikayeler anlatılıyor. Suna ve Füsun, farklı dünyalardan olsalar da birbirlerinin hayatlarını değiştirirler ve hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olurlar.

Dizide, Suna ve Füsun'un yanı sıra, Füsun'un ailesi, otelde çalışan diğer personel ve otelde konaklayan misafirlerin hikayeleri de anlatılıyor. Dizi, İstanbul'un farklı semtlerinde ve sokaklarında geçen olaylarla, şehrin zenginliklerini ve yoksulluklarını gözler önüne seriyor.

Bir Başkadır, insan ilişkileri, aile bağları, hayaller ve umutlar gibi evrensel konulara odaklanarak, izleyicilere duygusal bir yolculuk sunuyor. Dizinin etkileyici senaryosu ve oyunculukları, izleyicileri karakterlerin hayatlarına bağlıyor ve onların hikayelerine ortak olmalarını sağlıyor.

  • Ülke Türkiye
  • Yapım Yılı 2020
  • Sezon Sayısı 1
  • Bölüm Sayısı 8
  • Takipçileri 0
Ortalama 49 dk. Kategori Dram, Gizem

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Bir Başkadır dizisi hakkında ne dediler?

Bir Başkadır yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece
betlondra giriş film izle yabancı dizi izle dizimag 1win giriş film izle