Planlanan bir final yaptı

7.4/10IMDB

Zone Blanche, Fransız yapımı bir televizyon dizisidir. Dizi, Villefranche adlı küçük bir kasabada yaşayan polis şefi Laurene Weiss'in (Suliane Brahim) ve ekibinin, kasabada işlenen gizemli cinayetlerin ardındaki sırları çözmeye çalışmalarını konu alır.

Villefranche, Belçika ve Lüksemburg sınırındaki ormanlık bir bölgede bulunmaktadır ve kasabanın çevresi, yoğun sislerle kaplıdır. Bu nedenle, kasaba adeta bir "beyaz bölge" haline gelmiştir ve dış dünyayla irtibatı zordur. Bu durum, kasabada işlenen cinayetlerin gizemini arttırmaktadır.

Laurene ve ekibi, kasabada işlenen cinayetlerin yanı sıra, kasabada yaşayan sıradışı karakterlerin ve onların sıra dışı hikayelerinin de peşine düşerler. Bölgedeki yerel mitolojik öyküler ve doğaüstü unsurlar da hikayenin önemli bir parçasıdır.

Dizide, karakterlerin geçmişlerindeki sırların ve ilişkilerinin de gün yüzüne çıkmasıyla, hikaye katmanlı bir yapıya kavuşur. Kasaba halkı arasındaki gerilimler ve gizli anlaşmalar da hikayenin sürükleyiciliğini arttırır.

Zone Blanche, kasaba yaşamının karanlık yönlerini, insan doğasındaki karmaşıklığı ve doğaüstü unsurların gizemini ustalıkla işleyen bir dizi. Yoğun atmosferi, sıra dışı karakterleri ve gizemli hikayesiyle izleyicileri kendine çekmeyi başarıyor.

  • Ülke BE, FR
  • Yapım Yılı 2017
  • Sezon Sayısı 2
  • Bölüm Sayısı 16
  • Takipçileri 0
Ortalama 56 dk. Kategori Dram, Gizem, Suç

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Black Spot dizisi hakkında ne dediler?

Black Spot yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece
betlondra giriş film izle yabancı dizi izle dizimag 1win giriş film izle