Planlanan bir final yaptı

8.3/10IMDB

Blue Mountain State, Amerika'da popüler bir kolej futbol takımı olan Blue Mountain State Üniversitesi'nde geçen bir komedi dizisidir. Dizi, okulun futbol takımı "The Goats"ın maceralarını, oyuncuların kişisel hayatlarını ve okuldaki sosyal hayatlarını konu alır.

Dizi, takımın yeni bir quarterback'ı olan Alex Moran (Darin Brooks) ve onun en iyi arkadaşı ve takım kaptanı Sammy Cacciatore (Chris Romano) arasındaki arkadaşlık etrafında döner. Alex, takımın başarısında büyük rol oynamaktadır, ancak aynı zamanda sorumsuz biridir ve genellikle okulu ve takım arkadaşlarını ihmal eder.

Takımın koçu, eski NFL oyuncusu ve takım efsanesi Marty Daniels'dır (Ed Marinaro). Marty, takımı başarıya götürmek için sıkı çalışırken, Alex'in sorumsuzluğundan ve takım arkadaşlarının sorunlarından başını kaşıyarak çıkmaya çalışır.

Dizinin diğer karakterleri arasında takımın çılgın çaylağı Thad Castle (Alan Ritchson), takımın masaj terapisti Denise Roy (Gabrielle Dennis) ve okulun popüler kızı ve Sammy'nin sevgilisi Mary Jo Cacciatore (Jennifer Irwin) bulunmaktadır.

Dizide, takımın maçları ve antrenmanları sırasında yaşanan çılgın olaylar, parti sahneleri, cinsel mizah ve diğer çılgın aktiviteler yer alır. Blue Mountain State, Amerikan üniversite yaşamının çılgınlığını ve futbol kültürünü hicvederken, aynı zamanda takım arkadaşlığı ve dayanışmayı da vurgular.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2010
  • Sezon Sayısı 3
  • Bölüm Sayısı 39
  • Takipçileri 0
Ortalama 22 dk. Kategori Komedi

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Blue Mountain State dizisi hakkında ne dediler?

Blue Mountain State yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece
betlondra giriş film izle yabancı dizi izle dizimag 1win giriş film izle