Planlanan bir final yaptı

8.4/10IMDB

"Brooklyn Nine-Nine", 2013 yılında Fox'ta prömiyeri yapılan popüler bir Amerikan televizyon dizisidir. Michael Schur ve Dan Goor tarafından yaratılan dizinin başrollerinde Andy Samberg, Terry Crews, Andre Braugher, Stephanie Beatriz, Terry Crews ve Joe Lo yer almaktadır.

Truglio. Dizi, Brooklyn'deki New York Şehri Polis Departmanının 99. karakolunun dedektiflerini suçları çözerken ve işlerinin günlük zorluklarında ilerlerken takip ediyor. Gösteri, çeşitli oyuncu kadrosu, zekice yazımı ve güçlü performanslarıyla övüldü. "Brooklyn Nine-Nine"ın benzersiz yönlerinden biri de komedi ve dramı harmanlamasıdır.

Dizi, karakterlerinin günlük yaşamlarında mizah bulmayı başarırken, ırkçılık ve polis vahşeti gibi ciddi konuları da ele alıyor. Gösteri hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından iyi karşılandı ve En İyi Televizyon Dizisi - Müzikal veya Komedi dalında Altın Küre Ödülleri ve Andy Samberg için Bir Televizyon Dizisinde En İyi Erkek Oyuncu - Müzikal veya Komedi dahil olmak üzere birçok ödül kazandı.

Dizi, LGBT karakterlerini temsil etmesi ve önemli sosyal meseleleri ele almasıyla da övüldü. "Brooklyn Nine-Nine", Terry Crews'un iri ve fiziksel olarak heybetli ama aynı zamanda hassas ve duygusal bir adam olan karakteri Terry Jeffords'u ele alışıyla da övüldü.

Genel olarak, "Brooklyn Nine-Nine", çeşitli oyuncu kadrosu, zekice yazımı ve güçlü performanslarıyla övülen, eleştirmenlerce beğenilen ve popüler bir televizyon programıdır. Şovun komedi ve dramı benzersiz bir şekilde harmanlaması ve önemli sosyal meseleleri ele alması, onu bugün televizyonda en sevilen ve saygı duyulan şovlardan biri haline getirmeye yardımcı oldu.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 0
  • Sezon Sayısı 8
  • Bölüm Sayısı 153
  • Takipçileri 0
Ortalama 21 dk. Kategori Komedi, Suç

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Brooklyn Nine-Nine dizisi hakkında ne dediler?

Brooklyn Nine-Nine yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece
betlondra giriş film izle yabancı dizi izle dizimag 1win giriş film izle