Devam ediyor

8.2/10IMDB

Fauda, ​​eleştirmenlerce beğenilen bir İsrail televizyon dizisidir ve ilk kez 2015 yılında yayın hizmetinde Yes Oh yayınlanmıştır. Gösteri, Lior Raz ve Avi Issacharoff tarafından yaratıldı ve Filistin topraklarında faaliyet gösteren "Mista'arvim" biriminin parçası olan gizli İsrail askerlerinden oluşan bir ekibi konu alıyor.

Dizi, devam eden İsrail-Filistin çatışmasının yoğun ve gerçekçi tasvirinin yanı sıra iyi gelişmiş karakterleri ve karmaşık ahlaki ikilemleriyle tanınır. Gösteri, çatışmanın her iki tarafını da insanileştirme yeteneği ve hem askerlerin hem de sivillerin karşılaştığı zorlukları gerçekçi bir şekilde tasvir etmesi nedeniyle övüldü.

Fauda, ​​birçok ödül kazandığı ve yüksek üretim değerleri ve güçlü performanslarıyla övüldüğü İsrail'de büyük bir başarı elde etti. Gösteri uluslararası alanda da iyi karşılandı ve Netflix gibi akış platformlarında birçok dilde mevcut ve tüm zamanların en popüler ve başarılı İsrail televizyon dizilerinden biri olarak kabul ediliyor.

Dizi, İsrail-Filistin çatışmasını farklı açılardan gösterdiği gibi politik bir yönü de var, askerlerin sahada karşılaştıkları zorlukları ve ahlaki ikilemleri, eylemlerinin aileleri ve aileleri üzerindeki etkisini de anlatıyor. sevdiklerinize. Genel olarak Fauda, ​​devam eden İsrail-Filistin çatışması veya askeri dramalarla ilgilenen herkesin izlemesi gereken bir dizi. Yoğun aksiyonu, karmaşık karakterleri ve çatışmanın nüanslı tasviriyle, zamanımızın en tartışmalı konularından birine benzersiz ve çekici bir bakış sunuyor.

  • Ülke IL
  • Yapım Yılı 2015
  • Sezon Sayısı 4
  • Bölüm Sayısı 48
  • Takipçileri 0
Ortalama 43 dk. Kategori Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Fauda dizisi hakkında ne dediler?

Fauda yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece
betlondra giriş film izle yabancı dizi izle dizimag 1win giriş film izle