Planlanan bir final yaptı

7.6/10IMDB

"Hanna" dizisi, Joe Wright'ın 2011 yılında yönettiği aynı adlı filmden uyarlanmıştır. Dizi, başrol oyuncusu Esme Creed-Miles'ın canlandırdığı genç bir kız olan Hanna'nın hikayesini konu almaktadır. Hanna, bir laboratuvarda yetiştirilmiş ve eğitilmiş bir katildir ve dizi onun gerçek hayatta nasıl bir yer bulmaya çalıştığını ve kim olduğunu keşfetmeye odaklanmaktadır.

Dizi, Amazon Prime Video tarafından yayınlanmıştır ve ilk sezonu 2019 yılında yayınlanmıştır. İlk sezonun yanı sıra, dizi ikinci ve üçüncü sezonlarını da yayınlamıştır. Dizi, gerçekçi bir şekilde gösterilen aksiyon sahneleri ve oyuncu performansları ile övgü almıştır.

"Hanna" dizisi, gerçek hayatta gerçekleşebilecek olası senaryolardan esinlenerek yazılmıştır ve gerçek hayatta yer alan birçok profesyonel tarafından danışmanlık yapılarak hazırlanmıştır. Dizi, gerçek hayatta yer alan silah ve teknolojileri gerçekçi bir şekilde göstermektedir.

Dizinin konusu, senaryosu ve oyuncu performansları ile izleyiciler tarafından beğenilen bir yapım haline getirmiştir. Dizinin üçüncü sezonu yayınlandı ve dizinin devamının olup olmayacağı henüz resmi olarak açıklanmamıştır.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2019
  • Sezon Sayısı 3
  • Bölüm Sayısı 22
  • Takipçileri 0
Ortalama 50 dk. Kategori Aksiyon, Dram, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Hanna dizisi hakkında ne dediler?

Hanna yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece
betlondra giriş film izle yabancı dizi izle dizimag 1win giriş film izle