7.8/10IMDB

Puss in Boots: The Last Wish

Çizmeli Kedi: Son Dilek

Emrinizde olan dokuz canla, arada sırada zıplamak hiç önemli değil, özellikle de en çılgın maceralara atılmaya istekli efsanevi bir kahramansanız. Çizmeli Kedi, küçük bir kasabanın sakinlerini azgın bir devin saldırısından az önce kurtardı, ancak bu süreçte hayatının sondan bir önceki bölümünü kaybetti.

Böyle bir bulgu çok daha dayanıklı bir karaktere sahip olacaktır. Bu nedenle kedi çizmelerini bir çiviye asmaya ve kedi barınağının nispeten güvenli ortamında sıradan bir tüylü evcil hayvan olarak yaşamaya devam etmeye karar verir. Tabii ki, sert Goldilocks ve onunla belirsiz bir skoru olan üç sert ayı yardımcısının yanı sıra şeytan gibi kılıç kullanan (ve belki de öyledir) gizemli Kurt'un hemen peşinden koşmamalı.

Neyse ki, umut en son ölendir - Cat'in durumunda, kaybettiği hayatlarını geri getirebilecek olan efsanevi Wishing Star şeklini alır. Ancak böyle nadir bir şeyi bulmak son derece zordur. Çizmeli Kedi gururunu bir kenara atmalı ve ezeli rakibi kedi hırsızı Chichi Pacička ile ateşkes yapmalıdır. Kendisi ve nedense kedi taklidi yapan yeni arkadaşı Dog ile birlikte, sonunda herkesin ödüllendirildiği masalsı bir maceraya atılır. Yani, önce Dilek Yıldızını bulurlarsa.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2022
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 0
Ortalama 103 dk. Kategori Aile, Aksiyon, Animasyon, Fantastik, Komedi, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Puss in Boots: The Last Wish filmi hakkında ne dediler?

Puss in Boots: The Last Wish yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece
betlondra giriş film izle yabancı dizi izle dizimag 1win giriş film izle