Devam ediyor

7.6/10IMDB

School Spirits, gençlerin ve öğrencilerin paranormal olaylarla karşılaşmalarını konu alan bir belgesel dizisidir. Dizi, gerçek olaylara dayanmaktadır ve tanıkların anlatımları, dramatik yeniden canlandırmalar ve uzmanların yorumlarıyla zenginleştirilmiştir.

Dizinin ilk bölümü, bir lise öğrencisinin başına gelen paranormal olayı anlatmaktadır. Genç kız, okulunun tuvaletinde garip bir varlıkla karşılaşır ve daha sonra birçok paranormal olay yaşar. Diğer öğrenciler de benzer deneyimler yaşamaya başlar ve okulda bir hayalet olduğuna inanılır.

İkinci bölümde, bir kolej öğrencisinin başına gelen olay anlatılır. Genç kız, yurt odasında garip sesler ve görüntüler duymaya başlar ve bu olaylar giderek artar. Daha sonra, öğrencilerin geçmişinde yaşanan bir trajediyle ilgili olduğu ortaya çıkar ve bu olayların nedenleri araştırılır.

Üçüncü bölüm, bir lisede yaşanan garip olayları konu almaktadır. Okulda, bir öğrencinin intiharından sonra garip olaylar yaşanmaya başlar ve öğrenciler korkunç bir varlığın etkisi altında olduğuna inanmaya başlarlar. Olayların ardındaki gerçekler ortaya çıktıkça, okuldaki herkes için yaşamı değiştirecek sonuçlar ortaya çıkar.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2023
  • Sezon Sayısı 1
  • Bölüm Sayısı 8
  • Takipçileri 0
Ortalama 45 dk. Kategori Dram

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

School Spirits dizisi hakkında ne dediler?

School Spirits yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece
betlondra giriş film izle yabancı dizi izle dizimag 1win giriş film izle