Planlanan bir final yaptı

9.2/10IMDB

"The Sopranos" dizisi, HBO kanalında yayınlanan bir Amerikan dramatik televizyon dizisidir. David Chase tarafından yaratılmış ve yönetilmiştir. Dizi, New Jersey'deki bir mafya ailesinin yaşamını ve başındaki Tony Soprano adlı karakterin mafya dünyasındaki yaşamını, ailesiyle olan ilişkilerini ve kişisel sorunlarını anlatır.

"The Sopranos", 1999 yılında başlamış ve 2007 yılında tamamlanmıştır. Dizi, birçok ödül kazandı ve dünya çapında bir hayran kitlesine sahip oldu. Başrollerinde James Gandolfini'nin yer aldığı dizi, hikaye anlatımı, karakterlerin gelişimi, dramatik gerilim ve mükemmel oyunculukları ile beğeni toplamıştır.

"The Sopranos", mafya dünyasının iç yüzünü ve mafya ailelerinin yaşamının zorluklarını ele alır. Aynı zamanda, insanlar arasındaki ilişkiler, aile, mafya etiği ve insanların içsel konfliktleri gibi konuları da işler. "The Sopranos", aynı zamanda bir psikiyatrik hastalığı olan Tony'nin terapi seanslarını da ele alır ve bu seanslar, dizinin kişisel ve toplumsal temalarını içeren bir karşıtlık oluşturur.

Genel olarak, "The Sopranos" dizisi, televizyon tarihinin en iyi dizilerinden biridir ve hala hayranları tarafından izlenmektedir. Eğer gerçekçi, dramatik ve aksiyon dolu bir dizi arıyorsanız, "The Sopranos" size tam olarak uyan bir seçenek olabilir.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 1999
  • Sezon Sayısı 6
  • Bölüm Sayısı 86
  • Takipçileri 0
Ortalama 60 dk. Kategori Dram

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The Sopranos dizisi hakkında ne dediler?

The Sopranos yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece
betlondra giriş film izle yabancı dizi izle dizimag 1win giriş film izle